سقف کاذب کرج به عنوان بعد پنجم هر خانه تاثیر زیادی در جلوه گر بودن طراحی دکوراسیون داخلی منزل دارند.
به دلیل بزرگ بودن سطح سقف باید در طراحی آنها دقت فراوانی به خرج داد. اکنون به ذکر چند روش برای هرچه زیباتر شدن سقف ها می پردازیم.

سقف کاذب کرج

سقف کاذب کرج

 • انواع گچبری

  گچبری ها عمدتا به دو شکل پیش ساخته و خود ساخته ایجاد می شوند.
  معمولا گچبری هایی که دارای اشکال پیچیده تر هستند را به صورت پیش ساخته به روش قالبگیری تهیه می کنندو برای ایجاد اشکال ساده تر از روش خود ساخته به وسیله ابزارهایی در محل کمک می گیرند.
  در روش خود ساخته برای ایجاد شکل از رابیتس کاری سقف استفاده می نمایند.
  به گونه ای که اول شکل را به وسیله رابیتس روی سقف پیاده نموده و سپس روی آن را با گچ می پوشانند.

 • سقف کاذب کرج (کناف)

سقف های کاذب به دلیل سبک بودن و کم هزینه بودن مورد استقبال بسیاری از سازنده ها قرار گرفته اند.
همچنین می توان اشکال بسیار زیبایی با آنها خلق کرد و نورپردازی های بسیار زیبا و راحتی را روی آنها پیاده نمود یکی از پرکاربردترین سقفهای کاذب سقف کاذب کناف است که بسیار زیبا، سبک و مقرون به صرفه است.

 • سقف کاذب(تایلCNC)
  از ورقهایی از جنس PVC یا گچی یا چوبی تهیه می شود که به وسیله برش CNC طرحهای زیبایی روی آن نقش می بندد که علاوه بر سقف بر روی دیوار یا ستونها و یا ایجاد قاب پرده و TVROOM و یا بر روی میز تلویزیون و یا کابینت ها میتوان از آن استفاده کرد. که پس از اجرا و انجام نورپردازی جلوه ای خاص به فضا می دهد.
 • آسمان مجازی

آسمان مجازی از بهترین و قشنگترین محصولات در عرصه سقف های کاذب میباشد. این مدل سقف به وسیله به روزترین دستگاه ها و شیوه های چاپ امروزی دنیا تولید می شود این سقف ها روشی جدید در نورپردازی محیط ایجاد کرده اند که دارای 3 بخش کلی می باشند: 1- سازه نورپردازی 2- سازه سقف کاذب 3- تایل های آسمان مجازی
در این سقف ها از 3 نوع لامپ جهت نورپردازی استفاده میشود : LED,T5,T4,FPL

 • سقف کشسان

سیستم سقف معلقی است که در 3 نوع چاپی، لاکی، و یا ترنس لوسید عرضه می گردد. که هر کدام دارای خواص منحصر به فرد است.

نوع چاپی همانطور که از نامش پیداست دارای تصاویر زیبایی چاپ شده بر روی خود می باشد.که پس از نورپردازی جلوه به مراتب بهتری پیدا میکندو نوع لاکی سطح کار به صورت براق درآمده و مانند آینه عمل می کند و نور اطراف را بازتاب می دهد از این نوع در جاهایی که ارتفاع سقف چندانی ندارند استفاده می کنند و نوع ترنس لوسیت به صورت خنثی بوده و جهت نورپردازی های متمرکز بر روی یک نقطه و یا نوررسانی محیطی مورد استفاده دارد.