لوله کشی

 در بازسازی کرج, لوله کشی, لوله کشی

لوله‌ کشی کرج

لوله کشی کرج به نصب لوله‌های فلزی، پلاستیکی، سیمانی و … به منظور انتقال مایعات، گازها، و گاه جامدات ریز گفته می‌شود.
لوله‌ کشی ساختمان بخشی از تاسیسات ساختمان است.

در ساختمان های نوساز با توجه به اینکه تاسیسات ساختمان از روی نقشه ساخته میشود دست سازنده ساختمان در جایگذاری تجهیزات و لوازم بازتر است اما در بازسازی لوله های ساختمان با توجه به محدویت های موجود دست مهندس طراح اندکی بسته است.

لوله کشی آب و فاضلاب

یکی از مهم‌ترین قسمت ها در ساختن  یک ساختمان، لوله کشی کرج آب و فاضلاب آن است. با توجه به اهمیت این قسمت، اگر به صورت اصولی انجام نشود باعث میشود عمر لوله کاهش یابد و با اجرای درست آن از پوسیده شدن لوله ها جلوگیری میکند.
لوله ساختمان به دو قسمت اصلی لوله کشی حمام و دستشویی و لوله کشی آشپزخانه تقسیم میشود

 فاضلاب

دلایل مختلفی وجود دارد که ما برای لوله‌ فاضلاب به متخصص ساختمان مراجعه میکنیم اما یکی از مهم‌ترین دلایل، آن این است که انتخاب این لوله‌ها بسیار مهم بوده و باید به صورت اصولی انتخاب شود

 گاز

 شامل لوله‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید گاز شهری را در نقاط مختلف منزلتان پخش کنید و به صورت انتخابی برای بعضی مکان‌ها وصل کنید و برای بعضی از مکان‌ها حذف کنید البته لازم است در این مورد تمام نصاب‌های این مدل لوله دارای مجوز باشند قیمت این مدل لوله‌کشی به متراژ ، و طبقات یک ساختمان بستگی دارد. خدمات ارارات در این قسمت به دو بخش لوله‌کشی گاز و تعمیرات و رفع نشتی گاز تقسیم می‌شود.

  •  روکار و توکار
  • تعمیرات و رفع نشتی گاز

    برای لوله کشی گاز ساختمان بهتر است از لوله مانیسمان یا لوله بدون درز استفاده شود. همچنین اتصالات لوله مانیسمان بدون درز در دو نوع اتصالات رزوه ای و یا اتصالات جوش در بازار موجود است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید