نگاهی متفاوت به دکوراسیون

آرارات دکور

گروه تولیدی و دکوراسیون آرارات از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه تولید درب و پنجره ، کابینت و بازسازی و دکوراسیون کرج منزل آغاز نمود.
در حال حاضر گروه آرارات با بیش 11 سال سابقه و حذف تمامی واسطه ها و مدیریت هزینه ها،خدمات متنوعی در زمینه ساخت و اجرای کابینت، برق کشی و نورپردازی، پرده و کاغذ دیواری و در کل بازسازی و دکوراسیون کرج و هر خدماتی که در سایت به آن اشاره کردیم را با پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت ارائه میدهد.

خدمات ما

خانه نیز به مانند بسیاری از موارد زندگی نیاز به تعمیر، نگهداری، تغییر و یا بازسازی دارد که توجه به این مسئله می تواند از بروز خسارات بیشتر به بنا و صرف هزینه های هنگفت اضافی جلوگیری نماید.
بازسازی منازل از شاخصترین فعالیت های ماست.
دیگر زمینه مهم فعالیت گروه آرارات دکور، طراحی و اجرای دکوراسیون کرج می باشد،
منظور از خدمات دکوراسیون تمامی خدمات مرتبط با ظاهر ساختمان چه داخلی و چه خارجی می باشد.
طراحی دکوراسیون یک امر کاملا سلیقه ای میباشد، کارشناسان ما با در نظر گرفتن سلایق شما و آشنایی کامل با المانهای دکوراتیو مختلف، هم چنین میزان بودجه ای که قصد دارید برای دکور خانه یا محل کارتان در نظر بگیرید، شما را در طراحی و اجرای مطلوبترین دکوراسیون ممکن همراهی خواهند کرد.
برای آشنایی با خدمات دیگر ما که هر کدام به نحوی جزئی از بازسازی و دکوراسیون منزل محسوب میشوند میتوانید به خدمات ما مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در تماس باشید.

کابینت و کمددیواری

تخریب و بازسازی

پارتیشن بندی و قرنیز

دکوراسیون داخلی